Bize mail atabilirsiniz: bilgi@hikmetvakfi.com
Bizi arayabilirsiniz: 0 212 531 02 14 / 17
BAĞIŞ YAP

GENÇ AKADEMİ BAŞVURUSU

GENÇ AKADEMİ BAŞVURUSU

GENÇ AKADEMİ

Lise düzeyinde eğitim gören öğrencilerimize yönelik olarak düzenlediğimiz faaliyetlerimiz ”Genç Akademi” isimli program altında yürütülmektedir. Her yıl farklı aktivitelerle zenginleştirmeye çalıştığımız Genç Akademi eğitim, spor, kültür ve sanat sahalarında nitelikli bireyler yetiştirme gayesi gütmektedir. Yaz-kış demeden faaliyetlerinde sürekliliği esas alan Genç Akademi çağımız gençlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir içerikle ve onları bütün aktivitelerde etkin kılmaya özen gösteren bir metot ile salih bir genç nesil yetiştirme niyetiyle hareket etmektedir.

_________________________________________________________________________

Not: Programımız haftada bir gün (Cuma ve Cumartesi) toplamda Anadolu yakası ve Avrupa yakası ayrı olmak üzere haftada iki güne yayılmıştır. Her eğitim yılı 2 kademe dönemi (Ekim-Aralık / Şubat-Mayıs) ve 2 ara dönem programlarından oluşmaktadır. Kademe dönemler 10 (on) haftalık ders periyodu, ara dönemler ise (Sömestr ve Yaz) birer haftalık eğitim ve sosyal etkinlik kampları içermektedir.

_________________________________________________________________________

Önemli Tarihler:

Son Başvuru: 16 Eylül 2019

Mülakat: 21 Eylül 2019

Not: Programımıza sadece İstanbul’da örgün lise okuyan kız ve erkek öğrenciler başvurabilir. Lütfen formu eksiksiz doldurunuz…

_________________________________________________________________________

Lütfen başvuru yapmak için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurunuz. “Akademiye Başvuru Gerçekleştir” sekmesine tıkladığınızda başvurunuz tamamlanmış olacaktır.

whatsapp-image-2019-09-05-at-12-20-36

BAŞVURU SÜRESİ TAMAMLANMIŞTIR. İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.